Recitační přehlídka

S koncem školního roku sklízíme plody své celoroční práce.

V průběhu roku jsme se v X. třídě každý měsíc věnovali určitému tématu nebo autorovi a podle toho jsme vybírali „báseň měsíce“. Tu jsme se následně učili zpaměti a na konci každého měsíce probíhala recitační soutěž spojená s vyhodnocením.

Všichni žáci se tohoto úkolu zhostili s velkým nasazením a měsíc po měsíci byly patrné jejich výrazné pokroky v přednesu.

Proto jsme se rozhodli uspořádat recitační přehlídku, na které jsme předvedli průřez tím, co jsme se během roku naučili.

Posuďte sami.